Wspólnota Mieszkańców Dzielnicy Włochy

Piknik Sąsiedzki już w tę niedzielę o 14:00!

Drogi Sąsiedzie,

Serdecznie zapraszamy Cię na nasz coroczny Piknik Sąsiedzki, który odbędzie się w niedzielę, 18 czerwca, w godzinach od 14:00 do 17:00. To wyjątkowa okazja, aby spędzić miłe chwile w towarzystwie naszych wspaniałych sąsiadów i cieszyć się razem wspaniałymi atrakcjami.
Na naszym pikniku czeka na Ciebie wiele atrakcji, które z pewnością dostarczą mnóstwo radości i zabawy dla wszystkich uczestników. 
Oto lista niektórych z nich:

Zagadki i łamigłówki
Jeśli lubisz wyzwania intelektualne, ta atrakcja będzie idealna dla Ciebie oraz Twoich dzieci. Przygotowaliśmy różnego rodzaju zagadki i łamigłówki, które będą wymagały od Ciebie spostrzegawczości i logicznego myślenia.

Gry i zabawy
Zabawa to jedno z głównych haseł naszego pikniku.
Strzelanie z łuków: Jeśli czujesz się jak Robin Hood, ta atrakcja jest dla Ciebie. Będziesz miał okazję sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie z łuku.

Wspólne rysowanie
Jeżeli jesteś kreatywną osobą, towarzyszącym atrakcjom będzie możliwość wspólnego rysowania. Przygotujemy stoły z papierem, kolorowymi ołówkami i farbami, aby każdy mógł wyrazić swoją artystyczną stronę.

Fotobudka
Uwiecznij piękne chwile i zachowaj wspomnienia z naszego pikniku przy użyciu fotobudki. Będzie to doskonała okazja, aby zrobić zabawne zdjęcia ze swoimi sąsiadami i zachować je na długo.

Gofry, lemoniada i popcorn
Niezapominajki o pysznym jedzeniu! Przygotujemy gofry, orzeźwiającą lemoniadę i chrupiący popcorn, aby nikt nie był głodny ani spragniony podczas naszego pikniku.

Darmowe konsultacje
Jeśli potrzebujesz porady w dziedzinie treningu, ćwiczeń lub diety, będziemy mieli ekspertów, którzy chętnie udzielą Ci darmowych konsultacji. Wykorzystaj tę okazję do rozwinięcia swojej wiedzy.

Dmuchaniec
Idealna atrakcja dla dzieci, ktore chcą przeżyć niesamowite chwile na świeżym powietrzu.

Czekamy na Ciebie i Twoją rodzinę na naszym Pikniku Sąsiedzkim, abyśmy mogli razem spędzić wspaniałe chwile pełne radości i integracji. To także doskonała okazja, aby bliżej się poznać i zacieśnić więzi między naszymi rodzinami.

Organizatorami pikniku są:
– OH! My Gym
– RestoRaków
– Caffe Grano
– Airo
– Centrum Łopuszańska 22
– Rakowski Fryzjer
– Matplaneta
– Wspólnota Mieszkańców Dzielnicy Włochy
 
Nie możemy się już doczekać spotkania z Tobą na naszym pikniku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *