Wspólnota Mieszkańców Dzielnicy Włochy

Rodzinne Włochy

Wspólnota Mieszkańców Dzielnicy Włochy

Kim jesteśmy?

Nasi Kandydaci - OKRĘG 3
LISTA 25

NUMER 1

Maciej Iwański

Maciej Iwański – 57 lat, magister inżynier zarządzania i inżynierii produkcji, studia podyplomowe z zarządzania lotnictwem w Akademii Obrony Narodowej. Pracuję na Lotnisku Chopina, jako Dyżurny Operacyjny Portu. Jako przewodniczący Rady Osiedla „Jadwisin” oraz członek Rady Nadzorczej WSM-Ochota, doprowadziłem do wielu remontów elewacji budynków, balkonów i infrastruktury osiedlowej. Wybudowana została osiedlowa tężnia solankowa, która cieszy się ogromnym powodzeniem. W zeszłym roku zrealizowano dwa moje projekty w ramach budżetu partycypacyjnego: chodnik przy ul. 1-go Sierpnia 28 oraz siłownię plenerową przy placu zabaw.

maciej.iwanski@wspolnotawlochy.pl

NUMER 2

Rafał Izydorzak

Nazywam się Rafał Izydorzak, mam 34 lata, od urodzenia mieszkam w Dzielnicy Włochy, początkowo na Niskim Okęciu, a od ponad 17 lat na Wysokim Okęciu (osiedle Jadwisin). 
Duża część mojej rodziny mieszka na terenie Włoch, dzięki temu znam problemy i troski ludzi z różnych pokoleń. Jako mieszkaniec wiem dokładnie co doskwiera moim sąsiadom.
W nowej Radzie chcę być głosem mieszkańców, skupiać się na rozwiązywaniu realnych problemów i sprawić, żeby w Naszej Dzielnicy mieszkało się jeszcze lepiej. Czas na to, aby to mieszkańcy sami decydowali o swojej Dzielnicy!

rafal.izydorzak@wspolnotawlochy.pl

NUMER 3

Kamila Stefanek

kamila.stefanek-bawolska@wspolnotawlochy.pl

NUMER 4

Andrzej Jasiński

andrzej.jasinski@wspolnotawlochy.pl

NUMER 5

Agata Michalska

agata.michalska@wspolnotawlochy.pl

NUMER 6

Urszula Dziuda

urszula.dziuda@wspolnotawlochy.pl

NUMER 7

Sandra Siwińska

sandra.siwinska@wspolnotawlochy.pl

NUMER 8

Maciej Matejko

maciej.matejko@wspolnotawlochy.pl