Wspólnota Mieszkańców Dzielnicy Włochy

Rodzinne Włochy

Wspólnota Mieszkańców Dzielnicy Włochy

Kim jesteśmy?

Nasi Kandydaci - OKRĘG 2
LISTA 25

NUMER 1

Magdalena Młot - Kaźmirowicz

Nazywam się Magdalena Kaźmirowicz – Młot, mam 42 lata.  Studia magisterskie ukończyłam na  Wydziale  Historii  Uniwersytetu Opolskiego. Jestem również absolwentką Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, gdzie studiowałam na kierunku Rachunkowość i Finanse. Od 2001 roku mieszkam na stałe w Warszawie. Pracuję w Wydziale Zarządzania Marką w firmie Orange Polska. Obecnie trzeci rok zasiadam w Prezydium Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 94, przy ul. Cietrzewia.

magdalena.kazmirowicz-mlot@wspolnotawlochy.pl

NUMER 2

Michał Chrobak

Nazywam się Michał Lech Chrobak, mam 26 lat, od urodzenia mieszkam w gminie Włochy.  Jestem absolwentem Szkoły Podstawowej nr 87 oraz Gimnazjum nr 114, obecnie studiuję zaocznie. Pracuję w firmie farmaceutycznej, która ma siedzibę w naszej gminie, nowe biurowce przy ul. Krakowiaków.

Dotychczas moja działalność ograniczała się do znajomych, przyjaciół, sąsiadów jednak za ich namową postanowiłem wystartować w wyborach samorządowych i wykorzystać moją energię, siłę, determinację, zaradność i zmysł organizacyjny do celów społecznych, by jak najwięcej osób mogło na tym skorzystać.

michal.chrobak@wspolnotawlochy.pl

NUMER 3

Agnieszka Kowalczyk

Mam 44 lata. Jestem absolwentką Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego. Od 20 lat jestem spełnionym nauczycielem i wychowawcą w warszawskim społecznym zespole szkół, dodatkowo pełnię funkcje vice-dyrektora szkoły.  Skutecznie łączę obowiązki dyrektorskie, wychowawcze i pedagogiczne. Prywatnie jestem mężatką i matką trójki dzieci. Od 2010 roku  uczestniczę intensywnie w działaniach Prezydium Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 94.  Jestem pomysłodawczynią wielu projektów edukacyjno-społecznych, które dzięki mnie zostały wprowadzone w życie szkolne.

agnieszka.kowalczyk@wspolnotawlochy.pl

NUMER 4

Anna Stępień-Porzuczek

anna.stepien-porzuczek@wspolnotawlochy.pl

NUMER 5

Kamil Stępień

Drodzy Włochowianie, 
nazywam się Kamil Stępień, mam 27 lat i mieszkam w naszej dzielnicy od urodzenia. Tu się wychowałem, dorastałem i mam nadzieję, że moje życie zawsze będzie związane z tym miejscem. Zdecydowałem się kandydować na radnego, ponieważ dobro naszych Włoch leży mi na sercu. Uważam, że dziś wiele rzeczy w naszej dzielnicy nie funkcjonuje tak jak powinno i zbyt wiele w niej polityki, w której ja nie mam zamiaru brać udziału. Zależy mi na rozwoju naszej dzielnicy i aby każdemu mieszkańcowi żyło się tu dobrze. Mam nadzieję, że jako radny, swoją pracą będę mógł się odpłacić za Państwa zaufanie.

DZIAŁAJMY RAZEM!

kamil.stepien@wspolnotawlochy.pl

NUMER 6

Jarosław Druzd

jaroslaw.druzd@wspolnotawlochy.pl

NUMER 7

Marta Pająk

marta.pajak@wspolnotawlochy.pl