Wspólnota Mieszkańców Dzielnicy Włochy

Rodzinne Włochy

Wspólnota Mieszkańców Dzielnicy Włochy

Kim jesteśmy?

Nasi Kandydaci - OKRĘG 1
LISTA 25

NUMER 1

Sebastian Piliński

Najaktywniejszy radny minionej kadencji. Włochowian w piątym pokoleniu. Samorządowiec, działacz organizacji pozarządowych, absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Pracował jako koordynator handlowy, związany z branżami strategiczną, marketingową i eventową. Oddany mąż, kochający ojciec, wielbiciel psów, wierny kibic piłki nożnej. Społecznik, kinoman, miłośnik koncepcji miasta ogrodu. Wasz sąsiad, Wasz radny. Wasz sposób na dobrze oddany głos.

sebastian.pilinski@wspolnotawlochy.pl

NUMER 2

Katarzyna Siedlecka

Nazywam się Katarzyna Siedlecka. W 2011 roku ukończyłam Policealną  Szkołę Medyczną nr 2 w Warszawie , dzięki której zdobyłam tytuł  technika farmaceutycznego. Od Końca 2015 roku byłam założycielka miejscowego klubu dla dzieci „Wesoły Brzdąc”. Rok później zmieniłam nazwę działalności na „Parasolka”. Podczas prowadzenia działalności współpracowałam z lokalnym Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej gdzie udostępniałam lokal i zajęcia dla dzieci potrzebujących oraz brałam udział w organizacji pikników lokalnych. Jestem, jaka jestem I czuje się dumna z tego że nie ma drugiej takiej osoby jak ja.

katarzyna.siedlecka@wspolnotawlochy.pl

NUMER 3

Paweł Chempiński

Paweł Chempiński, lat 45, absolwent technikum przy ulicy Gładkiej, prowadzacy własną działalność gospodarczą,  instruktor harcerski ZHP,  honorowy krwiodawca, przewodniczący Dzielnicowej Komisji Dialogu Społecznego Włochy. Od 22 lat związany ze środowiskiem harcerskim działającym przy SP94 na ulicy Cietrzewia oraz CLIX LO przy ulicy Solipskiej.

pawel.chempinski@wspolnotawlochy.pl

NUMER 4

Tina Leśniak

Urodziłam się w Warszawie i zamieszkałam we Włochach. Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny oraz studiuję na Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania. Pracuję jako koordynator projektów w agencji marketingowej w Nowych Włochach. Jestem dawcą szpiku i krwi. Ważne dla mnie jest, aby żyć w zgodzie z innymi i doceniać ich starania. Cenię sobie uczciwość i nie uciekam od odpowiedzialności. Mam też zamiłowanie do rysunku, sportu i gotowania. Moje cechy to pozytywne nastawienie do życia, zorganizowanie, ambicja, uczynność i chęć do służenia pomocą.

Twój głos jest dla mnie najważniejszy!

tina.lesniak@wspolnotawlochy.pl

NUMER 5

Joanna Helman

joanna.helman@wspolnotawlochy.pl

NUMER 6

Filip Krukowski

Nazywam się Filip Krukowski, mam 40 lat, żonę i dwójkę dzieci. Urodziłem się w Warszawie i połowę życia mieszkam we Włochach. Studiowałem Bezpieczeństwo w Wojskowej Akademii Technicznej, ponieważ cyfrowy świat to moja pasja.

Przez ostatnie lata obserwowałem jak zmieniają się Włochy i ile jest nadal do zrobienia. Więcej osiedli, rodzin, dzieci, wymaga zmian w infrastrukturze drogowej zaś edukacja o smogu nam wszystkim pomoże zachować zdrowie.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu przyczynię się do właściwych zmian. Razem poprawimy jakość życia i otoczenia, w którym żyjemy.

filip.krukowski@wspolnotawlochy.pl

NUMER 7

Jarosław Szeler

Absolwent nauk politycznych na Wydziale Nauk Politycznych i Społecznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz nauk historycznych na tej samej uczelni. Związany z Włochami od wielu pokoleń. Od czerwca 2017 roku aktywnie działa społecznie na rzecz dzielnicy. Skupiony przede wszystkim na doraźnej pomocy w zakresie poprawy bezpieczeństwa oraz komfortu życia mieszkańców. Uczestnik zeszłorocznej edycji Budżetu Partycypacyjnego oraz wielu spotkań z przedstawicielami centralnych instytucji miejskich. Kandydat postulujący współpracę ze wszystkimi środowiskami w Radzie Dzielnicy Włochy. 

Jarosław Szeler – Twój sąsiad, do którego zawsze możesz się zwrócić.

jaroslaw.szeler@wspolnotawlochy.pl

NUMER 8

Aniela Doczekalska-Waszczuk

Aniela Doczekalska-Waszczuk (62 l.), mężatka, 2 dorosłych synów. Z wykształcenia – mgr filologii polskiej, absolwentka Wydziału Polonistyki UW, obecnie na emeryturze. Całe moje życie związane jest z Włochami, tu kończyłam szkołę podstawową, a potem LE im. O. Langego przy ul. Solipskiej, tu mieszkam do dziś i tu mieszka też moja mama, a do śmierci, także brat z rodziną.

Włochy to moja „mała ojczyzna”, chcę zostawić tu swój ślad, przyczyniając się do rozwoju dzielnicy i zadbać o jej mieszkańców.

MOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO.. Jestem stąd. Będę dla Was.

aniela.doczekalska-waszczuk@wspolnotawlochy.pl

NUMER 9

Włodzimierz Rajmund Makowiecki

wlodzimierz.makowiecki@wspolnotawlochy.pl